niedziela, 12 stycznia 2014

Zoya Kelly

Heja! :)
Dziś lakier, który na stronie Zoya opisany jest jako szarość z fioletowymi i niebieskimi podtonami. I ja się z tym zgadzam! Jeszcze dodam, że jest to cudeńko :D lubię takie nieoczywiste kolory, które co chwilę wyglądają inaczej. Zobaczycie zresztą na zdjęciach, raz ciemniej, raz jaśniej i tak dalej :) To ta sama rodzina co Rimmel Punk Rock, który również mi się bardzo bardzo przyjemnie nosiło. Ale nie są identyczne, Zoya jest jaśniejsza. Jakby ktoś był zainteresowany porównaniem, dajcie tylko znać :)
I jeszcze o aplikacji, krótko, bo była idealna. Już pierwsza warstwa kryje niemal całkowicie, ja dałam dwie. Świetna formuła - lakier sunie po płytce jak masełko :) trzeba tylko malować sprawnie, bo szybko zasycha i wysycha. No i ten połysk! na zdjęciach bez topu. A te smugi to oczywiście nie są prawdziwe smugi, lakier po prostu tak błyszczy, że wszystko się w nim odbija :D

I jak? :)14 komentarzy :

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, które są dla mnie dużą motywacją do dalszej pracy :) Mile widziane sugestie oraz konstruktywne rady.

Wszelki spam, reklamy i tym podobne będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...