Hej :)
Dziś krótko o takim moim maluszku i w sumie zwykłaku.. ale jakoś mi się spodobał i go zostawiłam w takiej formie :) Oczko ma średnicę 12 mm, a baza jest w kolorze brązu.
Co do lakierów - granatowy lakier ze złotym glassfleckiem zestawiłam ze złotym brokatem. Właściwie top jest dwukolorowy - mniejszy brokat jest złoty, a większe hexy mają kolor raczej srebra, albo bardzo bardzo jasnego złota.
I co, może być czy zbyt zwykły? :)
Użyte lakiery:
Catrice Gold Leaf topcoat
Wibo Glamour Nails 7














