Pokazywanie postów oznaczonych etykietą biżuteria. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą biżuteria. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 20 lutego 2014

Lakierowa biżuteria: pierścionek niebo i gwiazdy

Hej :)
Dziś krótko o takim moim maluszku i w sumie zwykłaku.. ale jakoś mi się spodobał i go zostawiłam w takiej formie :) Oczko ma średnicę 12 mm, a baza jest w kolorze brązu.
Co do lakierów - granatowy lakier ze złotym glassfleckiem zestawiłam ze złotym brokatem. Właściwie top jest dwukolorowy - mniejszy brokat jest złoty, a większe hexy mają kolor raczej srebra, albo bardzo bardzo jasnego złota. 

I co, może być czy zbyt zwykły? :)

Użyte lakiery:
Catrice Gold Leaf topcoat
Wibo Glamour Nails 7






sobota, 15 lutego 2014

Lakierowa biżuteria: wisiorek czerwień i złoto

Ten biżuteryjny wytwór to nic innego jak typowa, layeringowa kanapeczka :) W ten sposób można uzyskać super głębię. Znowu nie było łatwo to uchwycić na zdjęciach... Złote flejksy malowane są na zmianę z czerwoną żelkową bazą, w której również są flejksy, ale inne. Na koniec czerwony brokat, który migocze delikatnie między flejksami. 
W tym wisiorku kaboszon jest płaski, całkiem to ciekawe :) za to nie jestem zbyt zadowolona z bazy, jest trochę za luźna w stosunku do oczka, dziwnie odstaje :/ z daleka nie jest to tak widoczne, no ale trochę irytuje. Oczko ma średnicę 25 mm.

Lakiery w kolejności malowania:
grubsza warstwa H&M New Moon
trzy warstwy Barielle Elles's Spell
cienka warstwa H&M New Moon
dwie warstwy Barielle Elles's Spell
dwie warstwy China Glaze Ruby Pumps



 



poniedziałek, 10 lutego 2014

Lakierowa biżuteria: wisiorek morskie głębiny

Kolejny mój wytwór :) ze względu na zielono-niebieskie barwy kojarzy mi się z morskimi klimatami :D
Oczywiście na żywo efekt jest jeszcze intensywniejszy, wiadomo jak takie kolory są niefotogeniczne...
Tym razem baza medalionu jest ozdobna, a oczko ma wielkość 25x 18 mm.

Użyte lakiery w kolejności malowania:
Orly Go Deeper
Golden Rose Scale Effect 14
Essence Choose Me - 3 warstwy
czerń

Podoba Wam się? :) ja jestem z niego dość zadowolona. 








wtorek, 21 stycznia 2014

Lakierowa biżuteria: pierścionek galaxy

Hej :D
Pamiętacie to zdobienie? :) Postanowiłam zrobić też pierścionek w tym stylu, bo mani wspominam bardzo dobrze. Tym razem jest to całkiem spore szkiełko, bo 25x18 mm, a baza ma lekko ozdobne boki. Użyte lakiery są takie same jak w przypadku paznokci i wypisane właśnie w tamtym poście.

Jak Wam się podoba taki pomysł? :)










środa, 15 stycznia 2014

Lakierowa biżuteria: tęczowy pierścionek

Cześć :) 
Pora na pierścionek! Prosta baza w kolorze srebra, oczko o średnicy 18 mm. Do malowania użyłam czarnego lakieru, a flejksy to mój własny wytwór, franken :D taki top marzył mi się odkąd zobaczyłam Finger Paints Twisted. No i w końcu mam swoją wersję tej śliczności :)
Kiedy światło pada na oczko prosto widzimy całą tęczę kolorów. Innym razem spod spodu przebija się czerń, a flejksy pojawiają się gdzieś na obrzeżach. Znowuż pod kątem kolory zmieniają się na niebiesko-zielone. Kilka zdjęć, bo był to wyjątkowo fotogeniczny obiekt ;)

Ja jestem nim zauroczona, ale ciekawa jestem Waszej opinii :)









Na prośbę, zdjęcie franka:

  


I przepis :)

Golden Rose Scale Effect 2, 4, 7, 12, 13, 14
Nfu Oh 39
odrobina Cult Nails Seduction
Inglot 204

czyli po prostu im więcej kolorów tym lepiej :D Niestety seria Scale Effect dawno wycofana :( 
Wiem, że różne flejksy ma w ofercie wspomniane Finger Paints, Zoya, Inglot, hmm znacie coś jeszcze? :)

poniedziałek, 13 stycznia 2014

Lakierowa biżuteria - wisienki

Hej:) Pokazuję kolejny wisiorek, który zrobiłam. Znowu czerwony, ale jednak zupełnie inny niż poprzedni. Po prostu nie mogłam się oprzeć tym wisienkom, są według mnie przeurocze :) 
Ta zawieszka też nie jest bardzo duża, ma około 2,5 na 2,5 cm. Oczka malutkie, średnica 10 mm. Kolor ma imitować stare srebro, muszę przyznać, że na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach. W ogóle zdjęcia robione w słabym świetle, ale jakiś pogląd jest :) 

Tym razem użyłam trzech lakierów:
Orly Rockets Red Glare
China Glaze Ring In The Red
Orly Candy Cane Lane

Co o nim myślicie? :)








czwartek, 9 stycznia 2014

Lakierowa biżuteria - ognisty wisiorek

Hej :) 
Pokazany w ostatnim poście wisiorek zebrał od Was trochę pochwał, więc dziś będzie o tym trochę więcej :) To mój pierwszy wytwór tego typu, prosty - miał być po prostu kompletem do paznokci. Mimo tego polubiłam go od razu i już nosiłam kilka razy. Samo robienie biżuterii też mnie chyba wciąga powoli, zrobiłam kolejny wisiorek i trzy pierścionki :D Dobry sposób na użycie lakierów, których nie jestem w stanie zużywać tylko na paznokciach :)
Ten wisiorek jak już wiadomo został pomalowany Zoyą Kimmy. Oczko ma wymiary 25x18 mm, więc wielkość fajna, taka w sam raz do zwykłego, cienkiego łańcuszka, zwłaszcza że baza jest bardzo skromna i delikatna. 

Kilka zdjęć na koniec :)






Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...