poniedziałek, 23 lutego 2015

Live Love Polish: UNT Key To Success

Hej :)
Pokazywałam już kilka lakierów UNT, mam jeszcze trzy kolejne, ale chyba ten będzie faworytem :D Może dlatego, że dawno takiego odcienia nie nosiłam i zatęskniłam, a może po prostu dlatego, że uwielbiam wszelkie możliwe odcienie czerwieni ;)
UNT Key To Success to prześliczny koralowy lakier. Taka mieszanka jaśniejszej czerwieni z odrobiną różu, pomarańczu. Soczysty, widoczny, ale nie przesadnie jaskrawy. Kolor jest dobrze oddany na zdjęciach,  zwłaszcza na drugim. Jedynie mam wrażenie, że na żywo jest ciut jaśniejszy, minimalnie rozbielony, bardziej tak jak na zdjęciach wyszła butelka :) Przypomina mi nieco mojego ulubieńca Orly Teeny Bikini, choć są inne. No dla mnie jest cudny, świetnie mi się go nosiło :)
Aplikacja również rewelacja, pod tym względem jest najbliższy The Frog Prince. Bardzo przyjemna kremowa formuła, maluje się jak po maśle. Jedna warstwa wygląda bardzo dobrze, nie ma smug, ale końce delikatnie prześwitują. Po dwóch warstwach jest już perfekt :) Właśnie dwie warstwy bez topu widzicie na zdjęciach, z tym, że nie wiem czemu, ale na zdjęciach wychodzi bardziej transparentny i zarazem ciemniejszy, o czym już wspominałam. Schnie fajnie i ma ładny połysk, więc top można sobie darować, choć jak ktoś lubi to też nie zaszkodzi ;)
Do kupienia na Live Love Polish :) Przypominam o kodzie zniżkowym COLORFOREVER :)

 

Lakier został mi wysłany do recenzji, lecz nie wpływa to na moją opinię.

14 komentarzy :

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, które są dla mnie dużą motywacją do dalszej pracy :) Mile widziane sugestie oraz konstruktywne rady.

Wszelki spam, reklamy i tym podobne będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...