piątek, 22 kwietnia 2016

BornPrettyStore BPL-024 plate + double stamping nail art

Hej :)
Na dziś mam recenzję płytki wraz z mani oczywiście, ale zaczniemy od płytki :) 
Pochodzi z BPS, znajdziecie ją dokładnie TUTAJ, cena aktualnie obniżona na 3,99$ :) Piękne wzory o tematyce kwiatowej, to chyba jedna z najbardziej popularnych płytek z tej serii. Jakościowo - bez zastrzeżeń, wzory są dokładnie wygrawerowane, nie ma problemu z ich odbiciem. Poniżej możecie zobaczyć próby na kartce, są gdzieniegdzie może małe niedoróbki, ale to nie z winy płytki (wolę stemplować na paznokciach niż kartce :D), no i to są zupełnie pierwsze odbicia, stemplowałam jak leciało, bez poprawek. Jak najbardziej mogę polecić :) Dostajemy ją zabezpieczoną niebieską folią i zapakowaną w kartonik. Wzory są duże, bo mają 15x25 mm, więc nadadzą się nawet na długie paznokcie :)
Zachęcam do korzystania z kodu zniżkowego 10 % -  CLG10 :)
No a mani to podwójne stemple na wczoraj pokazywanym miętowym neonie. Wybrałam wzór środkowy w dolnym rzędzie, czyli jakieś kwiaty z zawijasami i listkami ;) Do tego dobrałam dwa lakiery, które mimo, że są dość transparentne dobrze stemplują. To, że mają mniejsze krycie pomogło mi w uzyskaniu takiej warstwowości, przenikania się kolorów. Jeden z nich to Orly Hip And Outlandish - pamiętacie jak narzekałam na jego fotogeniczność, a o ile mogłam to podciągnąć w programie wtedy, tak w przypadku wzorków już to jest w sumie nierealne. Na zdjęciach wyszedł prawie jakby go nie było, a stanowił subtelne, ale jednak widoczne tło pod drugi kolor - Orly Witch's Blue. To z kolei granat z bazą wpadającą minimalnie w zieleń, a że jest półżelkowy to na mięcie wyszedł bardziej tealowo, morsko. Całość tych kolorów na żywo wyglądała żywiej, soczyściej, no a na zdjęciach, jak można się domyślać, wyszła bardziej stonowana. Musicie chyba sobie połączyć w wyobraźnie te trzy lakiery :D całość wykończona topem :)

Użyłam:
miętowa baza - Orly Vintage
morskie wzorki - Orly Hip And Outlandish
granatowe wzorki - Orly Witch's Blue
płytka Born Pretty Store BPL-024
top coat

 

 Inne zdobienie, które stworzyłam za pomocą tej płytki (kliknięcie przenosi do notki) :

 
Produkt został mi wysłany do recenzji, lecz nie wpływa to na moją opinię.

9 komentarzy :

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, które są dla mnie dużą motywacją do dalszej pracy :) Mile widziane sugestie oraz konstruktywne rady.

Wszelki spam, reklamy i tym podobne będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...