czwartek, 16 marca 2017

Golden Rose Rich Colour 77

Hej :) Dziś zmieniamy klimat, po nudziakach wracamy do błysku :) 
Jest to żółtawe złoto (ale nie przesadzone), o drobinkowym wykończeniu. Właściwie trudno je dokładnie określić, ni to shimmer, ni drobniutki brokat, trochę metalik, pociągnięcia pędzla są bardzo mało widoczne.
Kiedy dostałam boxa właśnie to złoto od razu mnie zaciekawiło, a po próbie na wzorniku wręcz zachwyciło. Dlatego akurat ten lakier wylądował na paznokciach najwcześniej, ale niestety czar jakby trochę prysł... Wyglądał słabiej niż na wzorniku, nie wiem jak to określić, ale po prostu gorzej. A potem okazało się, że jednak znalazłam na niego sposób. Po prostu dwie warstwy - mimo dobrego krycia - nie robiły tego efektu, trzecia warstwa sprawia, że wygląda dużo lepiej. Ale wg mnie wygląda jeszcze lepiej jeśli ostatnią warstwę nałożymy gąbką :) I w tej formie go dziś zobaczycie. Na 3 zdjęciu od góry możecie porównać: kciuk malowany normalnie trzema warstwami, a reszta paznokci dwie warstwy + trzecia gąbkowa. Poza tym na drugim i ostatnim zdjęciu jest z topem, na reszcie bez. Gąbka daje delikatną chropowatość drobin, stąd top nadaje gładkości, ale mi się podobał i bez niego :)
Malowanie przyjemne, nie było kłopotów, ze zmywaniem też nie ma tragedii, aczkolwiek shimmer stawia trochę oporu i co nieco trzeba się przyłożyć, wiadomo to nie czysty krem :)
Zdjęcia się powiększają :)Lakier został wysłany mi do recenzji, lecz nie wpływa to na moją opinię.

12 komentarzy :

 1. Ale cudowny kolor! Idealny na jakieś większe wyjścia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam taki z serii Color Expert, jest całkiem ładny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. spróbuj kiedyś wykończyć go gąbką, wg mnie zyskuje :)

   Usuń
 3. Nie lubię złota na paznokciach ale u Ciebie wygląda naprawdę ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Osobiście unikam brokatów, ale muszę przyznać że na Twoich paznokciach ten lakier prezentuje się genialnie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Solo bym chyba nie nosiła ale za to jako dodatek lub baza pod zdobienie to zdecydowanie tak :) I faktycznie ładniej wygląda pociapkany gąbeczką. I wg mnie ciekawiej prezentuje się bez topu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, to fajna baza pod zdobienia! :)

   Usuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, które są dla mnie dużą motywacją do dalszej pracy :) Mile widziane sugestie oraz konstruktywne rady.

Wszelki spam, reklamy i tym podobne będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...