piątek, 27 marca 2015

Orly Green With Envy

Hej :)
Słońce, morze, piasek... to widzę patrząc na ten lakier :D Jest tak cudnie letni :)
Green With Envy to żelek o zielono-morskim kolorze. Sprawa jest taka sama jak przy Blue Collar - na zdjęciach wychodzi jakby przybrudzony, a na żywo to taki czysty kolor, wyrazisty, ale nadal spokojny. No i ta żelkowa głębia do tego :)
Maluje się cudnie! Formuła to taka galaretka, ale rozkłada się równomiernie i bezproblemowo. Dwie warstwy wyglądają względnie, ale ja polecam dołożyć trzecią, choćby cieniutką (tyle na zdjęciach). Wtedy kolor zyskuje odpowiednie nasycenie. Oczywiście pięknie błyszczy bez topu :) Jeszcze jedna kwestia - farbowanie. Malując nim nie nałożyłam bazy na kciuka, na resztę paznokcie tak... Po zmyciu okazało się, że kciuk jest zafarbowany, reszta na szczęście nie, tak więc pamiętajcie o bazie przy takich kolorach :)
Musicie uwierzyć na słowo, że aparat odbiera mu sporo uroku, mimo, że kolor wyszedł w miarę podobnie.Lakier otrzymałam od Orly Beauty, lecz nie wpływa to na moją opinię.


11 komentarzy :

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, które są dla mnie dużą motywacją do dalszej pracy :) Mile widziane sugestie oraz konstruktywne rady.

Wszelki spam, reklamy i tym podobne będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...