sobota, 28 marca 2015

Orly Goth

Tym razem coś dla fanek mrrroku na paznokciach ;)
Orly Goth - czarna baza z dodatkiem srebrnego brokatu. Z tego co się dopatrzyłam brokat występuje w dwóch formach, standardowych brokatowych kropkach i w postaci drobnego srebrnego pyłku. Podobnie do Tiary, ale całość chyba nieco bardziej zmielona :)
Na zdjęciach drobinki wyszły trochę mniej widoczne niż na żywo. Poza tym wydaje mi się, że ilość drobinek, która wyląduje na paznokciach zależy też od wymieszania lakieru w butelce. Brokat chyba nieco opada na dno, stąd ta czynność jest w tym przypadku wskazana :)
Formuła tego lakieru jest rzadka, lejąca. Może was denerwować jeśli lubicie gęste lakiery, ale ja praktycznie po dwóch paznokciach już go wyczułam i malowało mi się dobrze. Poza tym jest bezproblemowy, do pełnego krycia wystarczyły mi dwie warstwy. Na zdjęciach widzicie go bez topu - nie jest zbyt chropowaty, ale oczywiście można nałożyć i będzie to kropka nad "i" :)
Czy są tu fanki czerni z dodatkami? :)

  

Lakier otrzymałam od Orly Beauty, lecz nie wpływa to na moją opinię.

14 komentarzy :

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, które są dla mnie dużą motywacją do dalszej pracy :) Mile widziane sugestie oraz konstruktywne rady.

Wszelki spam, reklamy i tym podobne będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...