czwartek, 23 kwietnia 2015

Orly Velvet Rope

Hej :)
Ten Orlik to taki trochę dziwak :) Dzieje się to sporo - baza jest w kolorze ciepłego, śliwkowego fioletu, w niej znajduje się mnóstwo drobnego shimmeru, który z kolei jest chłodniejszy, różowo-fioletowy i frostowy. Poza tym w lakierze znajdziemy nieco grubszy srebrny (i różowy?) brokat. Trudno oddać jego charakter na zdjęciach, ale chyba na tym pierwszym wyszło to najlepiej.
Jako całość lakier wypada bardzo elegancko :) Jest szklisty dzięki delikatnemu połyskowi, który nadaje shimmer, a brokat subtelnie połyskuje gdzieniegdzie na różowo. Daje fajny efekt głębi na paznokciach. Pociągnięcia pędzla są mało widoczne przy odpowiedniej aplikacji, ale przy nieodpowiedniej mogą drażnić.
Pierwsza warstwa może lekko smużyć, tak jakby się nieco "rozjeżdżała", ale już druga wyrównuje to i jest wystarczająca. Brokat jest lekko wystający, dlatego top jak najbardziej wskazany, u mnie na zdjęciach również z warstwą topu. Lakier otrzymałam od Orly Beauty, lecz nie wpływa to na moją opinię. 


2 komentarze :

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, które są dla mnie dużą motywacją do dalszej pracy :) Mile widziane sugestie oraz konstruktywne rady.

Wszelki spam, reklamy i tym podobne będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...