czwartek, 9 kwietnia 2015

Jelly sandwich manicure

Czyli nic innego jak lakierowa kanapka :D
Lubię layering, na blogu jest trochę takich mani, ale zazwyczaj były to proste połączenia, w sensie brokat na bazie i tym podobne. Tym razem jest to typowa wielowarstwowa kanapka :) Najlepiej w tej metodzie zdobienia sprawdzają się żelkowe lakiery, no i coś błyskającego. Zestawienie jednego i drugiego może dać zaskakujące i bardzo ciekawe połączenia. Ja zaczęłam od warstwy Ruby Pumps czyli drobnego iskrzącego czerwonego brokatu w rubinowej bazie. Potem nałożyłam warstwę bardzo przezroczystego fioletowego żelka z kolorowymi flakies, która całości nadała delikatnie inny odcień i oczywiście gdzieniegdzie mieniące się fioletowe flejksy :) Kolejnym krokiem jest warstwa bordowego żelka z czerwonym brokatem, ale tym razem w kształcie bardzo delikatnych, tzn krótkich nitek. To znacznie przyciemniło kanapkę. Na koniec warstwa złotych flejksów i top. Według mnie powstał fajny efekt, mi osobiście takie coś bardzo się podoba :) Oczywiście na zdjęciach nie ma szansy na dokładne uchwycenie wszystkiego naraz... Ale mam nadzieję, że można dostrzec choć trochę głębi tego mani i świecidełek przebijających się przez żelkowe bazy :) Musicie uwierzyć na słowo, że każdy element składowy był widoczny, łącznie z brokatem z pierwszej warstwy.

Użyłam:
China Glaze Ruby Pumps
Cult Nails Seduction
Debby Color Play 48
H&M New Moon


23 komentarze :

 1. Rewelacja, glitter pięknie podbija czerwień :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie, szkoda, że na zdjęciach i tak słabiej to widać :)

   Usuń
 2. Apetyczna ta kanapka, piękny błysk chinki spod tych wartsw.

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja takie techniczne pytanie mam: ile czasu zajmuje Ci zrobienie takiego mani?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurcze jakoś nie mam w zwyczaju patrzeć na zegarek :D ale tu akurat dość szybko, bo to tylko kolejne warstwy malowane jak poprzednia lekko podeschła. Dużo zależy od konkretnych lakierów i ich schnięcia, ale dobry top załatwi sprawę :) u mnie te schły w miarę fajnie.

   Usuń
 4. Świetnie wyszło, aż sama nabrałam ochoty na "kanapkę" :D. Bardzo zazdroszczę Seduction ^ ^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki :) noo udało mi się z nim, był dużo taniej wtedy :D

   Usuń
 5. Marzył mi się niegdyś Seduction, śliczne mani :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, które są dla mnie dużą motywacją do dalszej pracy :) Mile widziane sugestie oraz konstruktywne rady.

Wszelki spam, reklamy i tym podobne będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...