czwartek, 16 kwietnia 2015

Orly Basket Case

Coś mi się tu różowo ostatnio zrobiło... :D ale kto powiedział, że to źle? :)
W dzisiejszym poście kolejny lakier, który z pozoru zwykły okazał się na paznokciach niezwykły :)
Basket Case to średni odcień różu. Nie jest to taki typowy "barbie", bo ma jakby nutkę fioletu. Niby słodki, ale też soczysty, jak słodko-kwaśny żelek :D Nietypowy kolor, nawet szczerze mówiąc nie umiem go określić, ani to fuksja, ani malina...  Świetnie wygląda na dłoniach, jest dość zmienny, co zresztą widać na zdjęciach zrobionych w cieniu i w słońcu :) 
Co mi się w nim bardzo spodobało to wykończenie - niby zwykły krem, ale jest trochę podbity bielą, jakby miał coś z pasteli, a to przy tym konkretnym kolorze daje to ciekawy efekt wg mnie. Pamiętacie Lolę? Można powiedzieć, że to ten sam typ, w innym kolorze oczywiście :)
Aplikacja znowu bardzo przyjemna. Dość rzadka konsystencja, ale krycie w porządku - na zdjęciach dwie warstwy bez topu. Nie jestem pewna czy udało mi się tę jego "inność" pokazać na zdjęciach, ale zobaczymy co powiecie na taki kolor :)

Lakier otrzymałam od Orly Beauty, lecz nie wpływa to na moją opinię.

5 komentarzy :

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, które są dla mnie dużą motywacją do dalszej pracy :) Mile widziane sugestie oraz konstruktywne rady.

Wszelki spam, reklamy i tym podobne będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...